Publiczna Szkoła Podstawowa im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym

Uczniowie

GRONO UCZNIOWSKIE NASZEJ SZKOŁY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 KLASA III b

 

 KLASA III a

 

KLASA VIII

 

 KLASA VII

 

 KLASA VI

 

 KLASA Vb

 

KLASA Va

 

 KLASA IV

 

 

KLASA III

 

KLASA II

 

KLASA Ib

 

KLASA Ia

 

 




 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

 

 

 

 

 

 

 

  

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Rok szkolny 2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 ROK SZKOLNY 2011/2012

 

 

 

 

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

KLASA O

 

KLASA  I

 

 KLASA II

 

KLASA III

 KLASA IV

 KLASA V

 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

klasa1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K L A S A  I

1. Baran Patrycja
2. Belka Anita
3. Borkowska Aleksandra
4. Borkowski Bartek
5. Celej Maja
6. Domańska Julia
7. Domański Daniel
8. Dymowska Anna
9. Dziubak Patrycja
10. Gawryś Jakub
11. Górski Jakub
12. Kloge Krystian
13. Kot Paweł
14. Odziemczyk Patrycja
15. Parysek Natalia
16. Smółka  Klaudia
17. Smółka Kacper
18. Szostak Kacper
19. Wasilka Julia
20. Frelik Fabian

Wych. mgr Wiesława Pogoda

klasa2a

KLASA II A

1. Biedrzycka Natalia
2. Dąbrowska Dominika
3. Ducki Michał 
4. Jakubowski Jakub
5. Ponceleusz Wojciech
6. Rusak Jakub
7. Soszka Klaudia
8. Żak Patryk
9. Frelik Weronika
10. Gawryś Dominika
11. Moreń Tomasz
12. Stępnicka Olga
13. Moreń Igor 
14. Grzyb Monika

Wych.mgr Anna Grochowska

klasa2b

KLASA II B

 

1. Bakiera Kamil
2. Dymowski Michał
3. Filaber Dawid
4. Gronek Sylwia 
5. Szeląg Mateusz 
6. Fiutak Weronika
7. Parysek Dominika
8. Mazurek Aleksandra
9. Salamończyk Dawid
10. Salamończyk Krzysztof
11. Szczygielska Olga
12. Szerszeń Weronika
13. Paduch Mateusz
14. Soszka Dominik

Wych. mgr Sylwia Tomalska-Szlązak

klasa3

KLASA  III

1. Bajera Wioleta
2. Baran Krystian
3. Dadas Jan
4. Domański Kamil
5. Ducka Angelika
6. Gładysz Przemysław
7. Głaszczka Szymon
8. Grzyb Paweł
9. Jakubowski Kamil
10. Kędziorek Michał
11. Kloge Ernest
12. Odziemczyk Ilona
13. Paduch Rafał
14. Pasik Anna
15. Rogala Michalina
16. Romanowski Patryk
17. Rosłaniec Paweł
18. Soszka Dariusz
19. Stępnicki Kacper
20. Szostak Joanna
21. Wasilka Bartosz
22. Zuchniak Natalia
23. Żbikowski Kacper

Wych. mgr Bogusława Zając

klasa4

KLASA  IV

1. Borkowski Jakub
2. Bytniewska Paulina
3. Bytniewski Konrad, Robert
4. Chmiel Norbert
5. Chojnacki Piotr
6. Domański Paweł
7. Domaszczyński Piotr
8. Dzięcioł Julia
9. Kowalczyk Anita
10. Kowalska Joanna
11. Lada Damian
12. Lada Kamil
13. Mika Bartosz
14. Moreń Patrycja, Teresa
15. Odziemczyk Julia
16. Paduch Daniel
17. Paduch Daniel
18. Paduch Sławomir
19. Poświata Dominik
20. Rogala Jowita
21. Salamończyk Karolina, Jadwiga
22. Skwarek Monika
23. Sokół Klaudia
24. Szczygielska Ewelina
25. Salamończyk Arkadiusz

Wych.

klasa5

KLASA  V

1. Piotr Baran
2. Klaudia Belka 
3. Jakub Biedrzycki
4. Natalia Dąbrowska
5. Krzysztof Dziewit
6. Wojciech Kamola
7. Justyna Kędziorek
8. Dariusz Komar
9. Bartłomiej Kot
10. Mikołaj Lis
11. Bartosz Mika
12. Jan Pałysa
13. Konrad Pasik
14. Natalia Pasik
15. Mariusz Siwek
16. Sylwia Salamończyk
17. Kamil Sitek
18. Maciej  Szymanek
19. Adrian Teperek
20. Patrycja Teperek
21. Paulina Wasilka
22. Cezary Rosa
23. Szymon Wasilka
24. Lada Szczepan
25. Mateusz Salamończyk

Wych. mgr Bożena Popiołek-Zboina

 

KLASA  VI

1. Balicka Iwona
2. Zając Jagoda
3. Bogusz Anna
4. Dadas Ilona
5. Domaszczyński Michał
6. Głaszczka Rafał
7. Gronek Przemek
8. Jakubik Julia
9. Kowalska Julia
10. Wasilka Łukasz
11. Mika Łukasz
12. Moch Damian
13. Moreń Monika
14. Odziemczyk Aleksandra
15. Odziemczyk Wiktor
16. Osiak Katarzyna
17. Paduch Magdalena
18. Pazura Paweł
19. Rutkowska Katarzyna
20. Salamończyk Adrian
21. Walendzik Karolina
22. Szczygielski Mateusz
23. Walenda Rafał