Publiczna Szkoła Podstawowa im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym

Absolwenci

 

TUTAJ ZNAJDZIESZ ZDJĘCIA NASZYCH ABSOLWENTÓW.

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

.......................................................

 


 ABSOLWENCI PUBLICZNEGO GIMNAZJUM

IM. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO W MIASTKOWIE KOŚCIELNYM


 

 ROK SZKOLNY 2018/2019

(OSTATNI ROCZNIK KOŃCZĄCY GIMNAZJUM)

 

 

 

 


ROK SZKOLNY 2017/2018

 

KLASA III A

 

Stoją od lewej (górny rząd): op. p.Daniel Król, Ponceleusz Maciej, Zawadzki Mariusz, Sitek Jakub, Miszta Sebastian, Błachnio Grzegorz, Kajka Przemysław, Kot Kamil.

Środkowy rząd od lewej: Matysek Aleksander, Zieliński Jakub, Frelik Daria, Kędziorek Bartosz, Całka Wiktoria, Wojciechowska Wiktoria, Kępka Aleksandra, Baran Konrad.

Dolny rząd od lewej: Szeląg Milena, Chudek Wiktoria, Szerszeń Natalia, Szczygielska Kinga, Gawryś Kinga, Domańska Eliza, Brojek Natalia.

Nieobecni:  Mazurek Katarzyna.


KLASA III B

 

Stoją od lewej (górny rząd): Dębowski Sebastian, Dadas Przemysław, Soszka Mateusz, Rębek Krystian, Borkowski Jakub, Dadas Jakub, Domański Szymon.

Środkowy rząd od lewej: Kowalski Krystian, Parysek Kacper, Rosa Jakub, op.p.Beata Jakubik, Rosłaniec Joanna, Głasek Julia, Baran Karolina, Stępnicka Weronika.

Dolny rząd od lewej: Dzięcioł Jagoda, Teperek Weronika, Pankiewicz Emilia, Kobzińska Angelika, Gałązka Karolina, Paduch Magdalena.

Nieobecni: Salamonik Kamil.


 KLASA II C

 

Stoją od lewej (górny rząd): Sobiech Paweł, Salwa Dawid, Kowalski Konrad, Leszko Paweł, Żaczek Damian, Głasek Karol, Belka Piotr, Dadas Piotr.

Środkowy rząd od lewej: Rogulski Jakub, Zwoliński Mateusz, Paziewski Kacper, Pasik Bartosz, op.p.Aneta Gromół, Gruszczyńska Ewelina, Domański Dawid.

Dolny rząd od lewej: Świętochowska Małgorzata, Oszczędłowicz Paulina, Soszka Żaneta, Mika Karolina, Mika Olga, Włodarczyk Alicja, Belka Weronika.


 

 ROK SZKOLNY 2016/2017

Stoją od lewej (górny rząd): Walesiak Jakub, Celej Maja, Gawryś Jakub, Dziubak Patrycja, Szostak Kacper, ks. Adam Potapczuk, Domański Jakub, Śliński Emanuel.

Środkowy rząd od lewej:  op.p.Sławomir Kot, Górski Jakub, Kućma Hubert, Popiołek Angelika, Jaroń Bartosz, Bogusz Bartłomiej, Kot Paweł.

Dolny rząd od lewej: Gruszczyńska Katarzyna, Domańska Julia, Smółka Klaudia, Borucz Weronika, Odziemczyk Patrycja, Salamończyk Aleksandra, Bytniewska Izabela.

________________________________________________________________________________

 

 Stoją od lewej (górny rząd): Borkowski Kacper, Bytniewski Cezary, Moch Kacper, Dziubak Damian, Domański Przemysław, Żaczek Patryk, Domański Daniel.

 Środkowy rząd od lewej: Bąk Agnieszka, Baran Patrycja, Siudak Katarzyna,  Kloge Krystian, Szubiński Eryk, Malitka Kacper, Żaczek Artur, op.p.Gawryś Marzena.

Dolny rząd od lewej: Jaworska Klaudia, Parysek Natalia, Wielgosz Weronika, Wieniatowska Maja, Rosłaniec Klaudia, Belka Anita, Wasilka Julia.

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

  

 

Stoją od lewej (górny rząd): Wielgosz Jakub, Gruszczyński Mariusz, Szeląg Mateusz, Dadas Piotr, Kajka Artur, Jakubowski Jakub, Salamończyk Mariusz, Ducki Michał.

Środkowy rząd od lewej: dyr.p. Bogdan Domański, Ponceleusz Wojciech, Żak Patryk, Mikulska Natalia, Parysek Dominika, Bakiera Małgorzata, Mika Karolina, Kamińska Olga, Dawid Filaber, p. Olaf Woder,  op.p.Ewa Dziewit.

Dolny rząd od lewej: Młot Paweł, Borkowska Małgorzata, Frelik Weronika, Mazurek Magdalena, Frelik Alicja, Salamończyk Anna, Gawryś Dominika, Szczygielska Olga. 

_______________________________________________________________________________

 

 

 

 

Stoją od lewej (górny rząd): Moreń Tomasz, Dadas Damian, Sęk Hubert, ks.Adam Potapczuk, Czubkowski Rafał, Paduch Mateusz, Soszka Dominik.

 

Środkowy rząd od lewej: Stachurski Karol, Moreń Igor, Grzyb Monika, Smułka Radosław, op.p.Agnieszka Mika, Salwa Hubert, Dziubak Piotr, p.dyrektor Bogdan Domański,   

 

Dolny rząd od lewej: Malitka Jakub, Biedrzycka Natalia, Stępnicka Olga,  op.p.Ewelina Kalbarczyk, Pogoda Katarzyna, Leśkiewicz Martyna, Szerszeń Weronika.

 

  

 


 

 

 

Stoją od lewej (górny rząd):  op.p.Krystyna Janaszek, Bytniewski Szymon, Bakiera Kamil, Różański Jan, Bytniewski Jakub, ks.Adam Potapczuk, Szostak Dawid, Jonak Kacper, Salamończyk Krzysztof, p.dyrektor Bogdan Domański.

Dolny rząd od lewej: Belka Karolina, Kucharska Klaudia, Soszka Klaudia, Gronek Sylwia, Duchna Kamila, Bytniewska Wioleta, Mazurek Aleksandra, Fiutak Weronika.


 

ROK SZKOLNY 2014/2015

 

Stoją od lewej (górny rząd): Chojnacki Piotr, Pleskot Albert, Grzyb Paweł, Rosłaniec Paweł, Stępnicki Kacper, Wasilka Bartosz, Bruszewski Dominik, Bytniewska Angelika, Żbikowski Kacper, Gruza Bartosz, Migas Łukasz.

Środkowy rząd od lewej: Odziemczyk Łucja, p.Gawryś Marzena, Baran Magdalena, Ducka Angelika, Migas Agnieszka, op.p.Daniel Król, Bakiera Karolina, Paziewska Żaneta, p.Mika Agnieszka, p.Rusak Elżbieta, Dadas Michał, p.dyrektor Domański Bogdan, Kajka Kamil.

Dolny rząd od lewej: p.Krynke-Żbikowska Dorota, p.Wielgosz Agnieszka, Borucz Patrycja, Lakowska Karolina, Wróbel Ewelina, Odziemczyk Ilona, Salamończyk Patrycja, p.Kałaska Magdalena.


 

Stoją od lewej (górny rząd): SiwekSebastian, Dadas Jan, Paduch Rafał, Baran Krystian, Kędziorek Michał, Bąk Patrycja, Soszka Dariusz, Kloge Ernest.

Środkowy rząd: Soszka Damian, Wróbel Paweł, Jakubowski Kamil, Walesiak Paweł, op.p.Beata Jakubik, Głaszczka Szymon, Pasik Anna, Rogala Michalina, Mika Piotr.

 Siedzą od lewej: Zuchniak Natalia, Mika Aleksandra, Szostak Joanna, Zabieglińska Anna, Czajka Natalia, Mikulska Paulina, Bajera Wioleta.


 

ROK SZKOLNY 2013/2014

 

Stoją od lewej (górny rząd): Dadas Patryk, Borkowski Jakub, Lada Damian, Poświata Dominik, Paduch Sławomir, Paduch Daniel, Lada Kamil.

Środkowy rząd od lewej: op.p.Kot Sławomir, Sitek Katarzyna, Salamonik Przemysław, Mikulski Piotr, Chmiel Norbert, Mikulski Michał, Gruszczyński Sebastian.

Dolny rząd od lewej: Salamończyk Karolina, Kowalczyk Anita, Malitka Kinga, Baran Michalina, Matysek Katarzyna, Sokół Klaudia, Duchna Karolina, Odziemczyk Julia.


 

KLASA III B -  BRAK ZDJĘCIA

 


 

Stoją od lewej (górny rząd): Domański Sebastian, Jaroń Piotr, Śliński Piotr, Matysek Kacper, Sitek Mateusz.

Środkowy rząd od lewej: p.dyrektor Domański Bogdan, Chojnacki Piotr, Popiołek Adrian, Pogoda Bartosz, Dąbrowski Mateusz, op.p.Agnieszka Mika.

Dolny rząd od lewej: Dzięcioł Julia, Babiej Klaudia, Belka Karolina, Skwarek Monika, Szczygielska Ewelina, Ślińska Magdalena, Bytniewska Paulina.


 ROK SZKOLNY 2012/2013

 

III_A_2012_2013

Stoją od lewej (górny rząd):  Szymanek Maciej, Pałysa Jan, Siwek Aleksander, Belka Mateusz, Baran Piotr, Listopad Kamil, Salamończyk Piotr, Domaszczyński Michał, Kot Bartłomiej.

Środkowy rząd od lewej: Pasik Konrad, Salamończyk Mateusz, Lewicka Angelika, op.Ewa Dziewit, Salamończyk Anna, Wasilka Szymon, Sitek Kamil, Ziółek Weronika, Salamończyk Patryk, Biedrzycki Jakub.

Dolny rząd: Pogoda Paulina, Pasik Natalia, Jakóbik Aleksandra, Belka Klaudia, Kędziorek Justyna, Kobojek Edyta, Wasilka Paulina, Salamończyk Agnieszka.

Nieobecni: Salamończyk Sylwia.


 

 

Stoją od lewej (górny rząd): Komar Dariusz, Leśkiewicz Adrian, Gruszczyński Daniel, Gruza Kamil, Lis Mikołaj, Siwek Mariusz, Kamola Wojciech, Dziewit Krzysztof.

Środkowy rząd od lewej: op.Krystyna Janaszek, Sobiech Magdalena, Szczesna MArzena, Teperek Patrycja, Zieliński Michał, Ciecierski Daniel, Rybitwa Jacek, Mika Bartosz.

Dolny rząd: Leszko Katarzyna, Belka Sylwia, Tomasik Magdalena, Kajka Paulina, Wróbel Patrycja, Barej Dorota, Gałązka Katarzyna, Dąbrowska Weronika.


 

 ROK SZKOLNY 2011/2012

 

 

Stoją od lewej (górny rząd): Szczygielski Mateusz, Odziemczyk Mateusz, Owczarczyk Michał, Soszka Kacper, Moch Wojciech, Mikulski Damian, Poreda Łukasz, Baran Sebastian.

Środkowy rząd: Pogoda Przemysław, Wasilka Łukasz, Mikulski Kamil, op.Elżbieta Rusak, Matysek Patryk, Odziemczyk Aleksandra, Osiak Katarzyna, Rosłaniec Paulina.

Dolny rząd od lewej: Kućma Patrycja, Zając Monika, Wróbel Ewelina, Matryba Katarzyna, Rutkowska Katarzyna, Walendzik Karolina, Bogusz Anna, Owczarczyk Sylwia.

Nieobecni: Rutkowski Mateusz.


Stoją od lewej (górny rząd): Belka Mateusz, Gronek Przemysław, Mika Łukasz, Zięcina Cezary, Głaszczka Rafał, Rybitwa Piotr.

Środkowy rząd od lewej: Moch Damian, Kajka Damian, Warda Maciej, Salamonik Grzegorz, Tratkiewicz Włodzimierz, Salamonik Łukasz, p. dyrektor Bogdan Domański.

Dolny rząd od lewej: Balicka Iwona, Kowalska Julia, Moreń Monika, Stachurska Olga, Zięcina Elżbieta, Odziemczyk Marta, Rodak Edyta.


Stoją od lewej (górny rząd): Pazura Paweł, Gałązka Tomasz, Domański Karol, Moch Piotr, Salamonik Mateusz, Domański Mateusz, Wróbel Kacper.

Środkowy rząd: ks. Tomasz Muszyński (+), Odziemczyk Wiktor, Walenda Rafał, Zuchniak Bartosz, Salamończyk Adrian, op.Beata Jakubik, Baran Cezary, Paryszek Kamil, Paduch Magdalena, p. dyrektor Bogdan Domański.

Dolny rząd od lewej: p.pedagog Kałaska Magdalena, Belka Anna, Jaroń Edyta, Tudek Justyna, Sitek Martyna, Dadas Ilona, Zając Jagoda, Jakubik Julia.


 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 

 

Górny rząd od lewej: Grzegorz Orłowski, Tomasz Bytniewski, Szymon Salamończyk, Mateusz Domański, Przemysław Dadas, Sebastian Wróbel.

Środkowy rząd: p.Daniel Król, Jakub Wasilka, Damian Zając, Damian Wołoszka, Krystian Frelik, Kacper Bytniewski, Martyna Szeląg, Ewa Siwek.

Dolny rząd: Wioletta Szerszeń, Anita Domańska, Edyta Salamończyk, Angelika Sygocka, Kinga Rusak, Wioleta Szczygielska, Dominika Włodarczyk, Milena Frelik.


 

Górny rząd od lewej: Michał Sitek, Wojciech Sobiech, p.Dorota Krynke-Żbikowska, Dadas, Piotr Siwek, Kacper Soszka, Wojciech Koronka.

Środkowy rząd: p. Ewa Dziewit, Joanna Rodak, Olga Moreń, Natalia Borucz, Kinga Smułka, Paulina Leszko, Kinga Baran, p.dyrektor Bogdan Domański.

Dolny rząd: Angelika Sęk, Paulina Baran, Natalia Rosłaniec, Milena Babiej, Martyna Goławska, Natalia Rosa, Marta Majsterek.


Górny rząd od lewej: Kamil Żędalski, Sebastian Rogulski, Daniel Belka, Rafał Rosa, Artur Zawadzki, Dariusz Zboina.

Środkowy rząd: Mateusz Biedrzycki, Rafał Gaładyk, Wojciech Paduch, Krystian Wróbel, Mateusz Siwek,  p.Sławomir Kot.

Dolny rząd: Klaudia Salamończyk, Małgorzata Belka, Patrycja Salamończyk, Karolina Soszka, Dominik Deresz, Szymon Zieliński, Łukasz Młot.


 

ROK SZKOLNY 2009/2010

 

 

 

Górny rząd od lewej: Belka Maciej, Młot Mateusz, Sitek Michał, Szymanek Przemysław, Zabiegliński Przemysław, Pogoda Arkadiusz, Listopad Hubert, Moch Kamil, Baran Jakub.

środkowy rząd od lewej: Błachnio Paweł, Matysek Adrian, Siwek Grzegorz, Szeląg Dominik, Jarząbek Paulina, Salamonik Magdalena, p.Mika Agnieszka, Pasik Dawid.

Dolny rząd od lewej: Gronek Marlena, Kajtowska Katarzyna, Serzysko Agata, Baran Weronika, Jaroń Anna, Domańska Klaudia, Świętochowska Aneta, Majsterek Katarzyna, Kobziński Łukasz.

 

 

Górny rząd od lewej:  Wróbel Mariusz, Karpiński Michał, Dadas Krzysztof, Stachurski Mateusz, Domański Marcin, Wójcik Krzysztof, Domański Paweł, Osiak Robert.

Środkowy rząd od lewej:  Dziewit Kacper, Krawczyk Jakub, Zwolińska Marta, Paduch Małgorzata, op.p.Janaszek Krystyna, Nowak Natalia, Wójcik Sebastian, Zieliński Bartosz.

Dolny rząd od lewej:  Przybysz Natalia, Odziemczyk Alicja, Borkowska Karolina, Borkowska Anna, Leszko Karolina, Pogoda Ewa, Ciecierska Amanda, Mikulska Marta.

 

 

Górny rząd od lewej: Przydatek Łukasz, Pazura Artur, Zboina Daniel, Krawczyk Przemysław, Misior Daniel, Dadas Damian, Odziemczyk Damian.

Środkowy rząd od lewej: Lis Mateusz, Baran Wioleta, Zboina Aleksandra, p.Elżbieta Rusak, Szostak Małgorzata, Kot Wioletta, Kuśmierczyk Monika, Piskorz Łukasz, Gałązka Adrian, Walendzik Mateusz.

Dolny rząd od lewej: Prokop Patrycja, Gładysz Marta, Salamonik Magdalena, Rosłaniec Alicja, Rosa Magdalena, Fiutak Dorota, Teperek Katarzyna, Barylska Żaneta, Domaszczyński Przemysław, Przybysz Krzysztof.


 

 

ROK SZKOLNY 2008/2009

 

 

KLASA III B

 

Górny rząd od lewej: Szczygielski Paweł, Sionek Patrycja, Odziemczyk Monika, Baran Wiktor, Kot Rafał, Teperek Daniel, Błachnio Joanna.

¦rodkowy rząd od lewej: Siwek Ireneusz, Dziewit Emilia, Baran Paulina, Salamończyk Monika, Mikulski Karol, Moreń Patryk, Zwoliński Rafał.

Dolny rząd od lewej: Czajka Izabela, Salamończyk Katarzyna, Siwek Patrycja, p.Ewa Domańska, Baran Ewelina, Barej Milena, Smułka Katarzyna.

 

 

KLASA III C

 

Stoją na ławkach od lewej (górny rząd): Wojciech Belka, Artur Gałązka, Łukasz Bytniewski, Maciej Kowalczyk, Dominik Gawryś, Kacper Rogala, Konrad Tomaszewski, p.Olaf Woder,

Stoją od lewej: Ewelina Salamończyk, Klaudia Żędalska, Sylwia Siwek, Karolina Serzysko, Diana Górska, Karolina Filaber, Monika Bogusz, p.dyr. Bogdan Domański.

Siedzą na ławce od lewej: Edyta Salamończyk, Monika Zawadzka, Faustyna Zawadzka, Katarzyna Borkowska, Anna Matysiak, Natalia Włodarczyk, Paulina Pięta, Monika Majsterek.

Dolny rząd: Tomasz Domański, Kamil Zieliński, Mateusz Frelik.


ROK SZKOLNY 2007/2008

 

 

KLASA III A

 

 

KLASA III C

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2006/2007

 

 

KLASA III A

 

 

 

 

 

 

 


 

 

ROK SZKOLNY 2005/2006

 

 

 

 

 

 


 

 

ROK SZKOLNY 2004/2005

 

 

KLASA III A

 

 

KLASA III B

 

 

 

 

 

 


 

 

ROK SZKOLNY 2003/2004

 

 

KLASA III A

 

 

 

KLASA III B

 

 

KLASA III C

 

 

 


 

 ROK SZKOLNY 2002/2003

 


 

 ROK SZKOLNY 2001/2002

 

 

 

Pierwszy rocznik opuszczajacy mury naszego gimnazjum.

 

 

KLASA III A

 

 

 


 

KLASA III B

 

 

 

 

 

KLASA III C