Publiczna Szkoła Podstawowa im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym

Wzorowi uczniowie


Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2016/2017


KLASA IV KLASA V KLASA VI

semestr I

Anna Błachnio 5,09

Kamil Zieliński 4,91

Izabela Miszta 4,82

Aleksandra Pazura 4,82

Amelia Rogala 4,82

Bartłomiej Dziak 4,82

semestr I

Oliwia Mroczek 4,82

semestr I

Ewelina Gawryś 5,27

Klaudia Szostak 4,91

Mikołaj Kot 4,91

Dominika Ślińska 4,82

Wiktor Walesiak 4,82

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2015/2016

KLASA IV

KLASA V

KLASA VI

  semestr I

 Oliwia Mroczek 4,82

semestr I

Ewelina Gawryś 5,18

Wiktor Walesiak 4,82

Mikołaj Kot 4,82

semestr I

 Gabriela Domańska 5,00


semestr II

Oliwia Mroczek 5,09

Tomasz Jakubik 4,81

Paweł Szczygielski 4,81

semestr II

Ewelina Gawryś 5,18

Mikołaj Kot 5,00

Wiktor Walesiak 4,91

Dominika Ślińska 4,82

semestr II

Gabriela Domańska 5,18

Julia Borkowska 5,00

weronika Bakiera 5,00

Marek baranek 4,91

Maciej Dzuak 4,91

Natalia Jabłońska 4,91

Łukasz Jakubik 4,91

 

 

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2014/2015   


       KLASA IV            KLASA V           KLASA VI

            semestr I

Ewelina Gawryś 5, 04

Wiktor Walesiak 5,00

Mikołaj Kot 4,82

           semestr I

Gabriela Domańska 5,00

Julia Borkowska 4,82

Natalia Jabłońska 4,82

Łukasz Jakubik 4,82

 

          semestr I

Kinga Gawryś 5,09

Karolina Baran 5,09

Natalia Szerszeń 5,00

Karolina Gałązka 4,91

Magdalena Paduch 4,91

Aleksandra Kępka 4,82

semestr II
Ewelina Gawryś 5,27

Wiktor Walesiak 5,00

Mikołaj Kot 4,91

Klaudia Szostak 4,82    

 

 

 

 

 

semestr II

Gabriela Domańska 5,18  

Julia Borkowska 5,00

Łukasz Jakubik 5,00

Weronika Bakiera 4,82

Maciej Dziak 4,82

   Natalia Jabłońska 4,82 

 

 

 

semestr II

Kinga Gawryś 5,36

Natalia Szerszeń 5,27

Karolina Baran 5,18

Aleksandra Kępka 5,00

Magdalena Paduch 5,00

Grzegorz Błachnio 4,91

Karolina Gałązka 4,91

Eliza Domańska 4,82

Mateusz Soszka 4,82

Kinga Szczygielska 4,82    

 




  Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2013/2014

   KLASA IV KLASA V KLASA VI

semestr I

Łukasz Jakubik 5,90

Julia Borkowska 4,90

Gabriela Domańska 4,90

Natalia Jabłońska 4,81

 

 

 

 

 

semestr II

Gabriela Domańska 5,18

Łukasz Jakubik 5,09

Maciej Dziak 5,00

Weronika Bakiera 4,90

Marek Baranek 4,90

Julia Borkowska 4,90

Pola Celej 4,81

Natalia Jabłońska 4,81

 

 

 semestr I

 Kinga Gawryś 5,00

 Natalia Szerszeń 5,00

 Karolina Baran 4,91

 Grzegorz Błachnio 4,91

 Magdalena Paduch 4,91

 Eliza Domańska 4,82

Karolina Gałązka 4,82

 

 semestr II

Kinga Gawryś 5,27

Natalia Szerszeń 5,27

Aleksandra Kępka 5,18

Eliza Domańska  5,09

Karolina Błachnio 5,00

Grzegorz Błachnio 5,00

Karolina Gałązka 4,91

Magdalena Paduch 4,91

Kinga Szczygielska 4,81

Milena Szeląg 4,81

 

semestr I

Roman Śliński 4,91

 

 

 

 

 

semestr II

Roman Śliński 5,25

 Jakub Górski 4,92

Maja Celej 4,92

Paweł Kot 4,75

 

 

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2012/2013



KLASA IV

Natalia Szerszeń 5,27

Kinga Gawryś 5,18

Eliza Domańska 5,09

Grzegorz Błachnio 5,0

Karolina Baran 4,9

Karolina Gałązka 4,9

Aleksandra Kępka 4,9

Magdalena Paduch 4,9

Mateusz Soszka 4,9


KLASA V

Roman Śliński 5,08

Jakub Górski 4,75

Maja Celej 4,83

Jakub Gawryś 4,83

Paweł Kot 4,83


Klasa VI

Natalia Mikulska 5,17

Dominika Gawryś 5,00

Tomasz Moreń 5,00

Olga Szczygielska 5,00

Jakub Rusak 4,75


Uczniowie z najwyższą średnią za I półrocze w roku szkolnym 2012/2013

 


KLASA IV

Grzegorz Błachnio 5,00

Eliza Domańska 4,91

Kinga Gawryś 4,91

Karolina Gałązka 4,82

Aleksandra Kępka 4,82

Magdalena Paduch 4,82

Mateusz Soszka 4,82


KLASA V

Roman Śliński 4,92

Paweł Kot 4,75


KLASA VI

Natalia Mikulska 4,92



UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ


KLASA IV

Grzegorz Błachnio

Sebastian Dębowski

Eliza Domańska

Sebastian Miszta

Maciej Ponceleusz

Kinga Szczygielska


KLASA V

Julia Domańska

Patrycja Dziubak

Jakub Gawryś

Jakub Górski

Paweł Kot

Roman Śliński


KLASA VI

Kamil Bakiera

Tomasz Moreń

Anna Salamończyk

............................................................................................................................................................




Uczniowie z najwyższą średnią za I półrocze w roku szkolnym 2011/2012

 

KLASA IV

 

EMANUEL ŚLIŃSKI 4,83

MAJA CELEJ 4,75

PAWEŁ KOT 4,75


KLASA V

 

DOMINIKA GAWRYŚ 4,91

NATALIA MIKULSKA 4,91

 

KLASA VI

 

ANGELIKA DUCKA 4,81

KACPER STĘPNICKI 4,81

KACPER ŻBIKOWSKI 4,64


  UCZNIOWIE ZE 100% FREKWENCJĄ


KLASA IV

MAJA CELEJ, DANIEL DOMAŃSKI, JAKUB DOMAŃSKI, PATRYCJA DZIUBAK, JAKUB GAWRYŚ,

JAKUB GÓRSKI, KRYSTIAN KLOGE, PAWEŁ KOT, EMANUEL ŚLIŃSKI

 

KLASA V

MATEUSZ PADUCH, DOMINIK SOSZKA, ANNA SALAMOŃCZYK, OLGA STĘPNICKA, OLGA SZCZYGIELSKA

 

KLASA VI

PAWEŁ GRZYB, SZYMON GŁASZCZKA, ERNEST KLOGE, ILONA ODZIEMCZYK, PAWEŁ ROSŁANIEC, EWELINA WRÓBEL

 

Uczniowie z najwyższą średnią w roku szkolnym 2010/2011

 

 

KLASA IV

 

Mikulska Natalia       5,25

Dominika Gawryś     5,16

Monika Grzyb          5,0

Tomasz Moreń        5,0

Jakub Rusak           5,0

Olga Szczygielska    4,83

 

 KLASA V

 

ANGELIKA DUCKA 5,33

KACPER STĘPNICKI 5,08

KACPER ŻBIKOWSKI  4,92

 

KLASA VI

EWELINA SZCZYGIELSKA 5,5

JOWITA ROGALA 5,41

MONIKA SKWAREK 5,08

JULIA ODZIEMCZYK 5,08

JOANNA KOWALSKA 5,00

KAMIL LADA 4,92

PAULINA BYTNIEWSKA 4,83

DAMIAN LADA 4,83

 

 

 

..................................................................................................................................................................

 

Wzorowi uczniowie rok szkolny 2009/2010 ( pierwszy semestr)

 

 

Klasa IV

Ilona Odziemczyk

Kacper Stępnicki

Joanna Szostak

Kacper Żbikowski

 

 

Klasa V

 

 

Paulina Bytniewska

Joanna Kowalska

Monika Skwarek

Klasa VI

 

 

Krzysztof Dziewit

 

 

 

 

..................................................................................................................................................................

 

Uczniowie z najwyższą średnią za I półrocze rok.szk. 2009/2010

 

 

Klasa IV

 

 

Angelika Ducka - 5.08, Kacper Stępnicki - 5.0, Kacper Żbikowski - 4.83

 

Klasa V

 

 

Jowita Rogala - 5.08, Ewelina Szczygielska  - 5.08, Joanna Kowalska -4.83

Kamil Lada - 4.75

 

 

Klasa VI

 

 

Paulina Wasilka - 5.09, Krzysztof Dziewit  - 5.08

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie ze stuprocentową obecnością za I półrocze 2009/2010 r.

 

Klasa I

Olga Stępnicka

 

Klasa II

Krystian Kloge

Julia Wasilka

Klasa IIIa

Kamil Bakiera

Sylwia Gronek

Mateusz Paduch

Olga Szczygielska

Mateusz Szeląg

 

Klasa IIIb

Patryk Żak

 

Klasa IV

Jan Dadas

Kacper Żbikowski

 

Klasa V

Norbert Chmiel

Piotr Domaszczyński

Paduch Daniel

Poświata Dominik

Jowita Rogala

Klasa VI

Jakub Biedrzycki

Bartłomiej Kot

 

 

 

GRATULUJEMY

 

 

 

 

 

 

 

Uczniowie z najwyższą średnią za I półrocze rok.szk. 2008/2009

 


Klasa IV

 

Szczygielska Ewelina- 5,17     Rogala Jowita- 5,08

Skwarek Monika- 4,92 Kowalska Joanna- 4,80

Lada Damian- 4,83      Bytniewska Paulina- 4,67

Lada Kamil - 4,67      Chmiel Norbert- 4,58

Sokół Klaudia- 4,58 Borkowski Jakub- 4,42

 

 

 

 

Klasa V

 

 

Dziewit Krzysztof- 4,91 Kędziorek Justyna- 4,91

Wasilka Paulina- 4,83

Dąbrowska Natalia- 4,66    Kamola Wojciech- 4,66

 

 

 

 

 

Klasa VI

 

 

 

 

 

Moreń Monika- 5,09      Wasilka Łukasz- 4,90

Kowalska Julia- 4,72     Szczygielski Mateusz- 4,63

 

 

 

 

 

 

 








 

 

 

 

 

GRATULACJE.

 

 

 

 

 

Uczniowie ze stuprocentową obecnością

za I półrocze 2008/2009r.

 

 

 

 

 

 

 

Klasa I

Górski Jakub, Kot Paweł, Kloge Krystian

 

 

Klasa IIa

 

Ducki Michał, Frelik Weronika, Gawryś Dominika, Rusak Jakub,

Stępnicka Olga, Żak Patryk

 

 

 

 

 

Klasa IIb

 

Bakiera Kamil, Salamończyk Krzysztof, Szeląg Mateusz,

Szerszeń Weronika

 

 

Klasa III

 

Ducka Angelika, Jakubowski Kamil, Kloge Ernest,

Soszka Dariusz, Stępnicki Kacper

 

 

Klasa IV

 

Borkowski Jakub, Chmiel Norbert, Domaszczyński Piotr,

Kowalska Joanna, Odziemczyk Julia, Paduch Daniel,

Poświata Dominik,Rogala Jowita, Skwarek Monika,

Szczygielska Ewelina

 

 

Klasa V

 

Kot Bartłomiej, Pałysa Jan, Pasik Konrad

 

 

Klasa VI

 

Głaszczka Rafał, Gronek Przemysław, Jakubik Julia, Kowalska Julia,

Moch Damian, Moreń Monika, Salamończyk Adrian, Szczygielski Mateusz, Walenda Rafał, Zając Jagoda

 

GRATULACJE.