Przygotowania do Dnia Pluszowego Misia w klasie Ib 22.11.2023r.

Klasa Ib nie tylko nie próżnuje, ale również pełną parą angażuje się w różnorodne inicjatywy szkolne. Z ogromnym zapałem i zaangażowaniem uczniowie przygotowywali się do uroczystości związanej ze Światowym Dniem Pluszowego Misia. Ich kreatywność zaowocowała nie tylko wspaniałymi misiami w technologii 3D, lecz także w tworzeniu godła upamiętniającego Narodowy Dzień Niepodległości. Ponadto, poniżej prezentujemy szeroki wachlarz innych fascynujących prac plastyczno-technicznych, które powstały dzięki zaangażowaniu pierwszaków. Ich talent artystyczny i umiejętności techniczne są godne podziwu, świadcząc o pełnym poświęceniu w procesie twórczym. Klasa Ib jest prawdziwym źródłem inspiracji dla całej społeczności szkolnej, dowodząc, że aktywność, zaangażowanie i pasja są kluczowymi elementami pełnego rozwoju uczniów.