Jakub Róg wicemistrzem Regionu Siedleckiego w indywidualnych biegach przełajowych !!! Natalia Ślińska i Gabriela Zając z awansem na Mistrzostwa Mazowsza !!! 04.10.2023r.

W środę 04 X 2023r. w Siedlcach odbyły się Międzypowiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w indywidualnych biegach przełajowych. Naszą szkołę, gminę oraz powiat reprezentowało siedmioro naszych uczniów, którzy wcześniej uzyskali kwalifikacje do tych zawodów w Mistrzostwach Powiatu. W siedleckich zawodach wystartowali:  Dominik Ducki, Jakub Róg, Natalia Ślińska, Kinga Dębek (wszyscy z klasy VIII), Gabriela Zając (VII), Aleksandra Ślińska (VI b) oraz Jakub Baran (V a). Doskonale spisał się Jakub Róg, który w swoim biegu zajął II miejsce oraz Natalia Ślińska (8 miejsce) i Gabriela Zając (12 miejsce). Cała trójka uzyskała kwalifikacje do Mazowieckich Mistrzostw Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy !!!