Wycieczka klasy IV do Parku Rozrywki Izydory w Stoczku Łukowskim 21.09.2023r.

Nowy rok szkolny 2023/2024 dla uczniów klasy 4, to początek kolejnego etapu edukacji, a także wielu nowych wymagań oraz wyzwań i to nie tylko szkolnych. Wycieczka do Parku Rozrywki Izydory w Stoczku Łukowskim 21 września była świetną okazją do budowania więzi pomiędzy uczestnikami. Grupa wycieczkowa odwiedziła w centrum miasta Skwer Miejski w z pomnikiem gen. Dwernickiego, przywódcy polskich oddziałów z okresu powstania styczniowego 1831r. Poznali historię Pomnika Bitwy pod Stoczkiem w Zgórznicy. Czwartoklasiści w parku linowym pokonywali trasę walcząc z własnymi lękiemi i słabościami. Korzystali też z innych atrakcji dobrze się bawiąc w życzliwej atmosferze. Rzeka Świder okazała się przyjazna dla miłośników kajaków. Lekki zefirek, zapach przybrzeżnej mięty, szum trzcin oraz cichy plusk wiosła uspakajały. Po zmaganiach sportowych wspólnie spożywana pizza smakowała jak nigdy. Kiedy przyszedł czas powrotu uczestnicy jednogłośnie wyrazili chęć ponownego odwiedzenia ośrodka Izydory w przyszłości.