Biwak w szkole klasy Vb i VI 19.05.2023r.

Po co uczniowie nocują w szkole? Jak to po co? Bo to jest świetne miejsce. Noc z 19 na 20 maja 2023 roku dla uczniów klasy Vb i VI była niezwykła, ponieważ spędzili ją w szkole pod opieką swoich wychowawców . Ciekawi nowej przygody spotkaliśmy się  w piątek ze śpiworami, kocami, poduszkami pod pachą, dobrym humorem i szerokim uśmiechem na twarzy.  Po całym tygodniu nauki,  my nadal mieliśmy siłę na zabawę, tańce, rozgrywki sportowe, seans filmowy, ognisko oraz nocne podchody z latarką.  Zmęczenie przyszło daleko po północy. Po nocnej toalecie, przytuleni do poduszek  po kolei wszyscy słodko zasypiali. Rano pobudka, poranna toaleta i wspólne śniadanie, które przygotowaliśmy wykorzystując opiekacz kuchenny. Po spakowaniu i sprzątnięciu sali znaleźliśmy czas na rywalizację sportową. Po emocjonujących nocnych „szaleństwach”, zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów. W czasie biwaku nastąpiła integracja zespołów klasowych.  Był to nasz pierwszy biwak klasowy w tym roku, ale mamy nadzieję, że nie ostatni. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć.