Dzień Edukacji Narodowej 12.10.2022r.

Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.” – takie motto przyświecało uroczystym obchodom Dnia Edukacji Narodowej, które odbyły się 12 października 2022 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym.

Zapraszamy do obejrzenia akademi: https://youtu.be/4qHpdcslkaE

W tym ważnym wydarzeniu w życiu szkoły wzięły udział dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1–8. Uczniowie wystąpili przed zaproszonymi gośćmi, nauczycielami oraz pracownikami administracji i obsługi.

Szkołę zaszczycili swoją obecnością: p. Marcin Zając – Przewodniczący Rady Gminy p. Sławomir Rusak – Zastępca Wójta Gminy Miastków Kościelny oraz ksiądz kanonik Adam Turemka.

Dyrektor Daniel Król złożył całej społeczności szkolnej życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W podziękowaniu za wyróżniającą pracę nauczycielom i pracownikom obsługi wręczył nagrody Dyrektora szkoły.

Życzenia nauczycielom oraz pracownikom w dniu ich święta złożyli także: p. Marcin Zając – Przewodniczący Rady Gminy p. Sławomir Rusak – Zastępca Wójta Gminy Miastków Kościelny, ksiądz kanonik Adam Turemka oraz przewodnicząca Rady Rodziców p. Magdalena Baran.