Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W czwartek 1 września  2022 r.  w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się inauguracja roku szkolnego 2022/2023. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego dyrektor Daniel Król przywitał gości, nauczycieli, pracowników obsługi szkoły, rodziców oraz uczniów.

Następnie głos zabrał wójt naszej gminy - pan Jerzy Jaroń, który pogratulował dyrektorowi pozytywnego rozstrzygnięcia konkursu na stanowisko dyrektora szkoły i powierzył zarządzanie szkołą na kolejne 5 lat.

W dalszej kolejności dyrektor szkoły pan Daniel Król podziękował pani wicedyrektor Ewie Dziewit za pięcioletnią  bardzo owocną współpracę i mianował na kolejną kadencję. Dyrektor życzył całej społeczności szkolnej udanego roku szkolnego, wielu sukcesów, zrealizowania wyznaczonych celów oraz zamierzeń. I tak nowy rok szkolny został rozpoczęty.