Dzień Mamy i Taty 26.05.2022r. i 23.06.2022r.

W tym roku klasa 3B postanowiła połączyć Dzień Mamy i Taty i celebrować go wspólnie. A wszystko to dlatego, gdyż uczniowie mieli już pomysł na wspaniały prezent dla obojga rodziców! Teraz wystarczyło tylko wykonać go w wielkiej tajemnicy przed obdarowywanymi. Uczniowie uzbroili się w młotki, przygotowali gwoździe, deseczkę i czerwoną nić. Pewnie zastanawiacie się, co mogłoby powstać z tak niezwykłego zestawu? Po godzinach precyzyjnej i pełnej zaangażowania pracy otrzymaliśmy odpowiedź! By powiedzieć swoim rodzicom „kocham Was” & „dziękuję”, dzieci stworzyły piękne, czerwone serce. Tak oryginalnego prezentu rodzice na pewno nie zapomną – a do tego prezent wykonany własnoręcznie docenia się po tysiąckroć bardziej niż ten ze sklepu. Potwierdzi to każdy rodzic, który otrzymywał od swojej pociechy rysunek i laurkę przez te wszystkie lata.
Wszystkiego najlepszego, Mamo i Tato!