Gminny Dzień Dziecka 03.06.2022r.

Dzień Dziecka jest bardzo ważnym wydarzeniem i okazją do uroczystego świętowania. W końcu dzieci są nie tylko naszą przyszłością, ale również naszym skarbem, a ich uśmiech to największa nagroda. Właśnie dlatego przedstawiciele gminnego samorządu z p. wójtem Jerzym Jaroniem na czele, dyrektorzy i nauczyciele poszczególnych placówek oświatowych, a także uczestnicząca po raz pierwszy w organizacji obchodów firma Polargos, postarali się, aby ten dzień upłynął pociechom naprawdę wesoło.

Wszyscy uczniowie z niecierpliwością czekali na zaplanowane dla nich atrakcje. W tym roku obchody Gminnego Dnia Dziecka przypadły na 3-ego czerwca i rozpoczęły się od spotkania na boisku szkolnym, podczas którego Pan Wójt złożył wszystkim dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Potem zaś… dzień już należał do tych, do których powinien!

Dzieci miały do wyboru dmuchane zamki, trampoliny, karuzele, ścianki wspinaczkowe oraz malowanie twarzy, które najmłodszym sprawiło dużo frajdy. Prawdziwe oblężenie przeżywało stoisko z watą cukrową i popcornem. Starsi uczniowie chętnie stanęli do rozgrywek sportowych. Organizatorzy pomyśleli też o poczęstunku. Na każdego czekał pączek, pizza i woda. A jeśli ktoś chciał dostać pamiątkę na zakończenie tego wspaniałego dnia, miał możliwość zrobienia z przyjaciółmi zdjęcia w fotobudce!

W tym dniu dopisywała pogoda, humory i energia. Wszystkim dzieciom życzymy, aby każdy dzień był dla nich tak radosny i szczęśliwy, jak Dzień Dziecka, a władzom gminy i sponsorom składamy serdeczne podziękowania za organizację tego wspaniałego święta.

Było fantastycznie i jesteśmy pewni, że dzieciaki nie mogą doczekać się kolejnych obchodów za rok!