Dzień Dziecka na Chill Zone - 01.06.2022r.

Dzień Dziecka uczniowie klas 6, 7, 8a oraz 8b spędzili w aktywnej strefie chillu w Starym Miastkowie. W ramach rozgrzewki odwiedzili pobliski las, by w drużynowych biegach na orientację spełnić wszystkie zadania zapisane na punktach, które trzeba było zlokalizować na podstawie otrzymanych map. Pierwsze zadanie drużyny wykonały w bardzo dobrym tempie i w świetnych nastrojach mogły przystąpić do następnych. Do dyspozycji uczniów były gokardy, pompowane kule i kilka wypoczywalni. Dużym powodzeniem cieszyło się strzelanie z łuków oraz boisko do siatkówki plażowej. Jednak największą atrakcją dzisiejszego dnia tradycyjnie był turniej paintballowy, który zawsze przynosi najwięcej wrażeń. Poprzebierani w wojskowe mundury, w maskach na twarzy, uczniowie mogli poczuć się jak żołnierze na polu bitwy. Trzeba przyznać, że profesjonalny wygląd doskonale współgrał z poziomem umiejętności sportowych i mogliśmy obserwować bardzo ciekawe pojedynki. W międzyczasie uczestnicy Dnia Dziecka regenerowali siły, posilając się kiełbaską z grilla oraz pysznym soczkiem ufundowanym z funduszu Rady Rodziców. Paintball oraz gry i zabawy terenowe sponsorowała Gmina Miastków Kościelny. Pogoda nam dopisywała, a lekki deszczyk nie stanowił żadnej przeszkody w zrealizowaniu wszystkich atrakcji przygotowanych z okazji dzisiejszego święta. To był bardzo aktywny i przyjemny dzień !