Ślińscy z medalami na pływackich mistrzostwach

W kwietniu na "Garwolance" w Garwolinie  odbywały się mistrzostwa powiatu w pływaniu. Naszą szkołę reprezentowali Hubert oraz Natalia Ślińscy. Sportowe rodzeństwo zdobyło łącznie 5 medali. Hubert z klasy 8a zdobył I miejsce w stylu grzbietowym oraz dwa III miejsca w stylu dowolnym oraz klasycznym. Natalia z klasy 6  dwukrotnie stanęłą na najniższym stopniu podium w stylach grzbietowym oraz dowolnym. Zdobyte medale w powiatowych zmaganiach dały przepustkę do rywalizacji na wyższym poziomie, która odbyła się kilka dni później w Mińsku Mazowieckim. W Mistrzostwach Regionu Siedleckiego nasi pływacy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając po 2 brązowe medale w stylach grzbietowym i dowolnym. GRATULACJE !!!