Jagoda i Hubert z medalami w pływackich mistrzostwach powiatu !

W dniu 02.03.2020r. na basenie "Garwolanka" w Garwolinie odbyły się powiatowe igrzyska młodzieży szkolnej w pływaniu. Nasi reprezentanci mogą pochwalić się następującymi wynikami:

Jagoda Jonak (VII) zdobyła 3 medale ( złoto w "klasyku" oraz 2x srebro w "kraulu" i "grzbiecie". Medale srebrny i brązowy z zawodów przywiózł również Hubert Śliński (VIa) a jego młodsza siostra Natalia (IV) zajęła IV i V miejsce. Ta trójka pływaków będzie reprezentowała naszą szkołę, gminę oraz powiat w zawodach szczebla regionalnego, które odbędą się w Mińsku Mazowieckim. W Garwolinie udział wzięli również bracia Paduchowie. Bartosz (VIb) oraz Jakub (V) uplasowali się odpowiednio na miejscach XII i VII.  Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców, którzy przygptowali plakaty wspierające naszą młodzież podczas zawodów ;)