Dzień Edukacji Narodowej 11.10.2019r.

Tym, którzy prowadzą nas do źródeł wiedzy...
To motto naszej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, która odbyła się 11 października 2019 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym. Pan Dyrektor powitał pracowników oświaty, emerytów i gości przybyłych na naszą uroczystość.
Uczniowie klasy VII zaprezentowali przedstawienie "Życie szkolne na wesoło", a "artyści" z koła muzycznego zaśpiewali piosenki z dedykacją dla wszystkich pracowników. Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, Rady Rodziców złożyli na ręce Pana Dyrektora życzenia pracownikom. Na zakończenie wszyscy otrzymali róże, które były wyrazem wdzięczności za okazane wsparcie, poświęcenie, wysiłek włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Program artystyczny dostarczył wszystkim zgromadzonym pozytywnych emocji i został nagrodzony gromkimi brawami. Osobami odpowiedzialnymi za przygotowanie Dnia Edukacji Narodowej były : p. Bożena Zboina, p. Magdalena Kajka, p. Sylwia Celej, p. Maryla Szlążek - Cyrny .