Publiczna Szkoła Podstawowa im. Leona Wyczółkowskiego w Miastkowie Kościelnym

Kadra nauczycielska

 

Kadra pedagogiczna

Publicznej Szkoły Podstawowej

im. Leona Wyczółkowskiego

w Miastkowie Kościelnym

 

 

 

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Daniel Król

 

             Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego

Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 


 

WICEDYREKTOR

mgr Ewa Dziewit

 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Podlaskiej

Nauczyciel dyplomowany

Nauczane przedmioty: język polski, historia

Wychowawca klasy VII a 

        ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 


 

 

        mgr Sylwia Celej

 

          Absolwentka Akademii Podlaskiej 

          Nauczyciel dyplomowany

          Nauczany przedmiot: wychowawca świetlicy, muzyka

 

 

          mgr Marzena Gawryś

 

            Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

            Nauczyciel dyplomowany

            Nauczany przedmiot: język polski, język angielski

 

            Wychowawca klasy V

 

 

          mgr Aneta Gromół

 

          Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

          Nauczyciel dyplomowany 

     Nauczany przedmiot:  język angielski

 

 

 

          mgr Beata Jakubik

 

          Absolwentka Wyższej Szkoły Rolniczo-Pedagogicznej

          Nauczyciel dyplomowany

          Nauczany przedmiot: matematyka

 

          Wychowawca klasy IV

 

 

          mgr Ewelina Kalbarczyk

 

         Absolwentka UMCS

         Nauczyciel mianowany

         Nauczany przedmiot: język rosyjski

        

 

 

        mgr Krystyna Janaszek

 

        Absolwentka Politechniki Radomskiej

        Nauczyciel dyplomowany

        Nauczany przedmiot: chemia, informatyka

 

 

 

         mgr Sławomir Kot

 

        Absolwent  Akademii Wychowania Fizycznego

        Nauczyciel dyplomowany

        Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

 

 

 

                                         

 

 

 

      mgr Dorota Krynke-Żbikowska

 

      Absolwentka Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie

      Nauczyciel dyplomowany

      Nauczane przedmioty: biologia, WOS, WDŻwR 

          

 

 

       mgr Agnieszka Mika

 

       Absolwentka Akademii Podlaskiej

       Nauczyciel dyplomowany

       Nauczany przedmiot: matematyka, fizyka

 

 

 

      mgr Elżbieta Rusak

 

      Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej

      Nauczyciel dyplomowany

      Nauczany przedmiot: historia, plastyka

      Wychowawca klasy VI

 

 

                                                    

 

 

    mgr Barbara Serzysko

 

     Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

     Nauczyciel dyplomowany

     Nauczany przedmiot: bibliotekarz

 

 

     mgr Magdalena Kałaska

 

    Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej

    Nauczyciel dyplomowany

   Pedagog szkolny

 

 

     mgr Olaf Woder

 

    Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego

    Nauczyciel dyplomowany

    Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

 

 

 

                                              

 

 

      mgr Agnieszka Wielgosz

 

      Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej Towarzystwa Wiedzy Powszechnej

      Nauczyciel dyplomowany

      Nauczany przedmiot: geografia

 

 

 

         

   mgr Zbigniew Miętus

   Absolwent Akademii Muzycznej

   Nauczany przedmiot: instruktor gry na instrumentach dętych

 

 

 

 

 

 

 

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

hd

mgr Hanna Domańska

Absolwentka WSPS

Nauczyciel dyplomowany

Pedagog szkolny

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

 

ag

mgr Anna Grochowska
Absolwentka WSRP
Nauczyciel dyplomowany
Nauczany przedmiot: nauczanie zintegrowane
Wychowawca klasy IIIa

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

wp

mgr Wiesława Pogoda
Absolwentka WSRP
Nauczyciel dyplomowany
Nauczany przedmiot: nauczanie zintegrowane

Wychowawca klasy I

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

mgr Maryla Szlążek
Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego
Nauczyciel dyplomowany
Nauczane przedmioty: plastyka, muzyka, wychowawca świetlicy.

          ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

mgr Sylwia Tomalska
Absolwentka UW
Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: nauczanie zintegrowane

Wychowawca klasy:  II b

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

mgr Sławomir Kot

Absolwentk AWF
Nauczyciel dyplomowany
Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

mgr Bożena Zboina

Absolwentka UMCS Lublin

Nauczyciel dyplomowany

Nauczane przedmioty: język polski, historia

Wychowawca klasy: VIII

                                                                                  ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

mgr Magdalena Kajka

Absolwentka UPH

Nauczyciel mianowany

Nauczany przedmiot: język angielski

    Wychowawca klasy:  VII b

             ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

mgr Bogusława Zając


Absolwentka WSP
Nauczyciel dyplomowany
Nauczany przedmiot: nauczanie zintegrowane

Wychowawca klasy II a

                                ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

mgr Marek Bąk


Absolwent UH-P i WSUPiZ
Nauczyciel dyplomowany
Nauczane przedmioty: technika, informatyka, wychowanie fizyczne

 

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

mgr Jadwiga Rusak

Nauczyciel dyplomowany

Kształcenie zintegrowane: 

Wychowawca klasy III b

............................................................................................................................

 

mgr Izabela Paśnicka

Nauczyciel kontraktowy

Logopeda

..........................................................................................................................

 

 

mgr Hanna Ropiak

 Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: religia

 

...........................................................................................................................

 

mgr Agnieszka Bogusz

Absolwentka

       Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy O b

.........................................................................................................................................................

 

mgr Dorota Krynke-Żbikowska 

 

           Absolwentka Akademii Rolniczo-Technicznej w Olsztynie

           Nauczyciel dyplomowany

           Nauczany przedmiot: WDŻwR, biologia

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

mgr Marzena Gawryś

 

            Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

            Nauczyciel dyplomowany

            Nauczany przedmiot: język angielski, polski

 

                        ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 mgr Aneta Gromół

 

          Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

          Nauczyciel dyplomowany 

             Nauczany przedmiot:  język angielski, matematyka

 

                        ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

mgr Olaf Woder

 

Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

 

 ∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

Nauczyciele, którzy pracowali w naszej szkole:

 

 

mgr Janusz Zboina

Absolwent WSPS

nauczyciel dyplomowany 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------

ws

mgr Wanda Świtek

Absolwent WSRP

nauczyciel dyplomowany

nauczane przedmioty: matematyka, przyroda. 

 

mgr Sławomir Rusak

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego

Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: matematyka

 

...............................................................................................................................................................................................................................

bd

 

mgr Bogdan Domański
Absolwent Politechniki Radomskiej
Nauczyciel dyplomowany

 

...............................................................................................................................................................................................

 

 

mgr Iwona Bogusz

Nauczyciel kontraktowy

Nauczany przedmiot:  język angielski 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

tkmgr Teresa Kozos 
Absolwentka UKSW
Nauczyciel dyplomowany
Nauczany przedmiot: religia

 

 

 

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

mgr Teresa Skorupska

 Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: religia

                    ....................................................................................................................................................................................

 

mgr Wiesława Rypina

 Absolwentka UKSW

Nauczyciel dyplomowany

Nauczany przedmiot: religia

                                ..................................................................................................................................................................

 

mgr Marta Kałaska 

Nauczyciel dyplomowany 

Logopeda

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

mgr Alina Szeląg
Absolwentka WSP
Nauczyciel mianowany
Nauczany przedmiot: świetlica

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

mgr Piotr Mucha

Absolwent AWF

Nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

 

 

∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞∞

                                                                                                                                                                                                                                

                                                                                                                                                                    

mgr Janina Matysiak 

Absolwentka WSP

Nauczyciel dyplomowany