Nagrody i wyróżnienia w powiatowych konkursach profilaktycznych

Uczniowie naszej szkoły w grudniu 2020 r. wzięli udział w konkursach zorganizowanych przez Stowarzyszenie Wspólnota Powiatowa w Garwolinie. W pierwszym tygodniu marca laureatom zostały wręczone nagrody i wyróżnienia.

W konkursie plastycznym „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, który stanowił wsparcie realizacji programów służących profilaktyce uzależnień i promocji zdrowego stylu życia, I miejsce zajął uczeń klasy VIIb Bartosz Gawryś. Bartek otrzymał również wyróżnienie w konkursie plastycznym z zakresu przeciwdziałania narkomanii.

II miejsce w powiecie w konkursie wiedzy o alkoholu i jego skutkach zajęła uczennica klasy VIII Aleksandra Pazura.

Za udział w konkursach laureaci otrzymali statuetki, dyplomy oraz nagrody rzeczowe – karnety na seanse filmowe w garwolińskim kinie.

Gratulujemy i cieszymy się, że uczniowie naszej szkoły promują zdrowy styl życia oraz wyróżniają się wiedzą na temat profilaktyki uzależnień.