Biała szkoła. Biały Dunajec 14.02 - 19.02.2021

W połowie lutego dwudziestotrzyosobowa grupa dzieci z naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionych szkół w Starej Prawdzie, Latowiczu i Borowiu brała udział w sześciodniowym wyjeździe narciarskim zorganizowanym na zasadach „Białej szkoły” w Białym Dunajcu. Pomimo trudnych czasów z Covidem w tle, obostrzeń sanitarnych i innych niedogodności, udało nam się skorzystać z pięknej pogody i naturalnego śniegu na Podhalu. Mieliśmy możliwość nauki oraz doskonalenia nabytych umiejętności narciarskich na stokach „Toko Land” w Białym Dunajcu oraz „Koziniec” w Czarnej Górze. Atrakcje w postaci mistrzostw turnusu w piłkarzyki oraz tenisa stołowego czy spacer „Krupówkami” były tylko dopełnieniem fantastycznie spędzonego czasu. Wszyscy uczestnicy aktywnie i przyjemnie spędzali czas, a opiekunowie cieszyli się, że każdy zjazd kończył się pomyślnie i bez kontuzji. Zimowy odpoczynek był świetną okazją do wytchnienia od lekcji zdalnych, siedzenia przed monitorami i zamknięciem w domu.