BALE KARNAWAŁOWE W ODDZIAŁACH “O”

W karnawale same bale...

Karnawał to czas zabaw, korowodów i pląsów. Aby tradycji stało się zadość, dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w balu przygotowanym przez panie wychowawczynie. Wesołe tańce i zabawy wprowadziły przedszkolaków w świetny nastrój. W chwilach oddechu królewny, księżniczki i elfy wdzięcznie pozowały do zdjęć, nawet dzielni strażacy i policjanci nie pozostali obojętni wobec magii flesza - wszystkie przebrania zostały zatrzymane w kadrze. W pewnym momencie na balu pojawił się nawet Mikołaj, który pewnie za sprawą bajkowej zimy dotarł wreszcie do dzieci ze spóźnionymi prezentami. Śmiechom i radościom nie było końca, czego dowodem są poniższe fotografie.

linki do zdjęć  i filmu z balu klasy 0a       zdjęcia        film                                         link do zdjęć i filmów z balu klasy 0b       link