Wielkanoc tuż, tuż...

Moi Drodzy wiem jak trudno się nam wszystkim żyje w czasie zdominowanym przez koronawirusa więc żeby oderwać myśli od ograniczeń, nakazów, zakazów obejmujących nas wszystkich proponuję Wam zagospodarowanie wolnego czasu w sposób aktywny a jednocześnie relaksujący. Stół wielkanocny, przy którym spędzimy święta powinien wyglądać ciekawie                         i pięknie. Poza smacznymi potrawami warto, żeby znalazły się na nim różnorodne dekoracje. Mogą to byś różnorodne stroiki, pisanki lub kompozycje florystyczne  ( czyli różnorodne bukiety z kwiatów, gałązek i traw również  z dodatkowymi elementami takimi jak np. pisanki).           Liczy się wasza pomysłowość oraz chęci.

Mam nadzieję że w ten sposób trochę się zrelaksujecie, oderwiecie się od komputera i telefonów oraz zrobicie niespodziankę mamie ( pod warunkiem że będzie to wasza samodzielna praca).

Wykonane przez Was prace należy sfotografować i przesłać na adres: miastkowkoscielny1@gmail.com  (podaje ten adres e-mailowy ponieważ łatwiej będzie Wam na niego przesłać pliki ze zdjęciami).

Pytania i wątpliwości kierujcie na moją  lub  Pani Sylwii Celej skrzynkę e-mailową  w dzienniku elektronicznym .

Wszystkie przysłane przez Was prace zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły

Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie Hanna Domańska