Nowa zakładka na szkolnej stronie - Świetlica szkolna

SZANOWNI PAŃSTWO RODZICE

DRODZY UCZNIOWIE

Od dzisiaj, tj. od 25 marca 2020 r. na stronie internetowej naszej szkoły istnieje  nowa zakładka Świetlica szkolna. Będą w niej zamieszczane propozycje gier, zabaw oraz materiałów edukacyjnych, aby wszyscy zainteresowani mogli odpocząć od nauki lub zechcieli uczyć się przez zabawę. Kształcenie na odległość stało się koniecznością, ale oprócz nauki trzeba znaleźć czas na rozwijanie pasji, zainteresowań, relaks i zabawę. Mając na uwadze zasady bezpiecznego korzystania przez uczniów z urządzeń umożliwiających komunikację elektroniczną, w zakładce umieszczać będziemy propozycje gier i zabaw, które nie wymagają stałego korzystania z komputera, telefonu czy tabletu.

Drodzy Uczniowie,

Mamy nadzieję, że z przyjemnością samodzielnie wykonacie gry według podanych instrukcji, będziecie w nie grać, miło i pożytecznie spędzając ten nie najłatwiejszy dla wszystkich czas.

Życzymy dobrej zabawy. Odwiedzajcie świetlicową zakładkę.

Rodzicom oraz uczniom dużo zdrowia i uśmiechu na każdy dzień życzą

Nauczyciele świetlicy szkolnej