Informacja do rodziców z dn. 18.03.2020r.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Przypominamy, że obecny czas nie jest czasem wolnym od nauki, ale czasem samodzielnej pracy w domu.

Prosimy śledzić na bieżąco informacje przekazywane przez nauczycieli za pośrednictwem dziennika elektronicznego i szkolnej strony internetowej...

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Poniżej przedstawiamy strony internetowe z zasobami, z których można korzystać:

1.  www.gov.pl/web/zdalnelekcje/ materiały z ćwiczeniami na każdy dzień, z podziałem na klasy i przedmioty,

2. www.cke.gov.pl/  - koniecznie dla ósmoklasistów, którzy znajdą tam codziennie od godz. 9:00 nowe zadania egzaminacyjne, utrwalające materiał z zakresu języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. O 15.00 rozwiązania testów,

3. www.lektury.gov.pl możliwe pobranie lektur szkolnych w formacie .pdf,

4. www.wolnelektury.pl/katalog/    -lektury i ciekawe książki do czytania,

5. www.epodreczniki.pl/,

6. www.dyktanda.net/

7. www.szaloneliczby.pl/,

8. www.tabliczkamnożenia.pl,

Telewizja Publiczna zapewnia również blok programów edukacyjnych, nadawany na kanale TVP ABC w godzinach od 800 do 1300, gdzie znajdziecie audycje;
- program Al-chemik
(zjawiska fizyczno-chemiczne),
- Zaczarowany świat
(o sztuce),
Zwierzaki czytaki,
- Studio ABC,
- Zagadki zwierzogromadki,
- Teleranek;

Prosimy, aby w przypadku młodszych dzieci to rodzice logowali się systematycznie do Dziennika Elektronicznego (Librus) i sprawdzali na bieżąco materiały przygotowane przez nauczycieli do samodzielnej pracy w domu.